Dit is een overzicht van verenigingen die actief zijn binnen loil. Neemt u gerust contact met hen op.

Let op: Om te voldoen aan privacy wetgeving zijn per mei 2018 contactgegevens van diverse verenigingen verwijderd, dit i.v.m. persoonsgegevens.

Vereniging/Belangengroep Contactpersoon Adres
Email
Telefoon
Daltonbasissschool Sint Jozef Bart van der Ent Wehlseweg 48 6941 DM Loil basisschool@stjozefloil.nl 223875
Medezeggenschapsraad (MR) Daltonbasisschool Sint Jozef Corine de Kinkelaar p/a Wehlseweg 48 9641 DM Loil basisschool@stjozefloil.nl 370558
Oudervereniging Daltonbasisschool Sint Jozef Angela van Londen- Daams angela.vanlonden-daams@hotmail.nl 294904
Parochie H. Gabriël – Geloofsgemeenschap Loil Hans Bloem Wehlseweg 38 6941DM Loil   223272
Caritas Th. Roes Holthuizerstraat 22 6942 PM Loil hiron@hetnet.nl 223356
Stichting Dorpsbelangen Loil R. Jansen Schuttersstraat 6 6941EA Loil  
Stichting Kontaktraad Loil R. Berndsen Kloosterstraat 21 6941DX Loil kontaktraad@loil.nl 06-48673670
Ondernemersvereniging Loil Corina de Kinkelaar Wehlseweg 55 6941 DJ Loil edcoki@hotmail.com 06-51992781
Lovida G. Polman-Wanders Tengbergenweg 2 6941 SH Loil g.polman@kpnmail.nl 220229
S.P.O.L. – Seniorenplatform Loil Geert Wanders Groenestraat 13 6941SN Loil geert.wanders@hetnet.nl 225343
Biljartvereniging Hendriks B. Damen Manhorstweg 7 6941 RK Didam hjansen.loil1@kpnmail.nl 228262
Biljartvereniging De Papegaai H. Wolters Wehlseweg 22 6941 DL Loil depapegaai@hotmail.nl 226949
Schuttersgilde Loil-Vooruit T. Hetterscheid v. Rouwenoortweg 29 6941 DP Loil schutterij@loil.nl 228092
Keurkorps Loil-Vooruit Roy Buiting Tamboerstraat 12 6941 EE Loil roybuiting@hotmail.com 06-29303045
Oranje Comité Loil-Vooruit T. Hetterscheid v. Rouwenoortweg 29 6941 DP Loil schutterij@loil.nl 228092
Schietvereniging Loil-Vooruit J. Buiting Benijnenhofstraat 4 6941 DR Loil joepbuiting@chello.nl 226908
Carnavalsvereniging de Vrolijke Drammers F. Gies Benijnenhofstraat 18 6941 DR Loil secretaris@vrolijkedrammers.nl 225891
Muziek-/Toneelvereniging Amicitia Denny Harmsen Benijnenhofstraat 17 6941 DR Loil amicitia@amicitia-loil.nl 06 21595577
Zangkoor Sjanté Gerda Balduk Vendelierstraat 29 6941 ED Loil balduk@kpnmail.nl 228908
S.V. Loil afd. Voetbal N. Jansen Past. Indenstraat 5 6941DP Loil voetbal@loil.nl 06-50266518
S.V. Loil afd. Recreatiesport mw. T. Rasing Zuivelstraat 22 6942 DR Didam M 06-51699586 226597
S.V. Loil afd. Volleybal Anke Peters info@svloil-volleybal.nl 223166
Klaverjasclub De Verzakers W. Polman Leeuwerikstraat 48 6942 CN Didam w.polman@chello.nl 224395
Stichting Survival Loil P. Rutjes Past. Indenstraat 9 6941 DD Loil petercolette@upcmail.nl 228944


Staat uw Loilse vereniging hier niet in of zijn de gegevens veranderd? Dan graag per e-mail doorgeven: kontaktraad@loil.nl of via het contactformulier