Verenigingen (Overzichtspagina)

Verenigingen (Overzichtspagina) 2018-05-24T20:38:21+00:00

Dit is een overzicht van verenigingen die actief zijn binnen loil. Neemt u gerust contact met hen op.

Let op: Om te voldoen aan privacy wetgeving zijn per mei 2018 contactgegevens van diverse verenigingen verwijderd, dit i.v.m. persoonsgegevens.

 

Vereniging/BelangengroepContactpersoonAdres EmailTelefoon (Netnummer 0316-)
Basisschool Sint Jozef
Biljartvereniging De Papegaai
Biljartvereniging HendriksB. DamenManhorstweg 76941 RK Didamhjansen.loil1@kpnmail.nl228262
Caritas
CV de Vrolijke DrammersF. GiesBenijnenhofstraat 186941 DR Loilsecretaris@vrolijkedrammers.nl225891
Drumfanfare en Majorettekorps Loil VooruitJeroen SchliefWilhelminastraat 836942ES Didamsecretaris@loil-vooruit.nl224828
Keurkorps Loil-VooruitRoy BuitingTamboerstraat 126941 EE Loilroybuiting@hotmail.com06-29303045
Klaverjasclub De Verzakers
LovidaG. Polman-WandersTengbergenweg 26941 SH Loilg.polman@kpnmail.nl220229
Medezeggenschapsraad (MR) basisschool Sint Jozef
Muziek-/Toneelvereniging AmicitiaDenny Harmsen Benijnenhofstraat 176941 DR Loilamicitia@amicitia-loil.nl06 21595577
Ondernemersvereniging Loil
Oranje Comité Loil-VooruitT. HetterscheidVan Rouwenoortweg 296941 DP Loilschutterij@loil.nl228092
Oudervereniging basisschool Sint Jozef
Parochie H. Gabriël - Geloofsgemeenschap OLV Onbevlekt OntvangenHans BloemWehlseweg 386941DM Loilolvloil@parochiegabriel.nl223272
S.P.O.L. - Seniorenplatform LoilBetsy Gerritsen-Buurman Wehlseweg 586941DM Loilbetsy.buurman@upcmail.nl 225343
S.V. Loil afd. Recreatiesport
S.V. Loil afd. Voetbal
S.V. Loil afd. Volleybal
Schietvereniging Loil-VooruitJ. BuitingBenijnenhofstraat 46941 DR Loiljoepbuiting@chello.nl226908
Schuttersgilde Loil-VooruitT. HetterscheidVan Rouwenoortweg 296941 PJ Loilschutterij@loil.nl228092
Stg. Sportieve Activiteiten LoilP. RutjesPast. Indenstraat 96941 DP Loilinfo@survivalloil.nl228944
Stichting Dorpsbelangen Loil
Stichting Kantinebeheer De Zomp
Stichting Kontaktraad LoilNancy Jansenkontaktraad@loil.nl
Zangkoor SjantéGerda BaldukVendeliersstraat 296941 ED Loilinfo@sjante.nl0316-228908 / 06-10373214


Staat uw Loilse vereniging hier niet in of zijn de gegevens veranderd? Dan graag per e-mail doorgeven: kontaktraad@loil.nl of via het contactformulier