Verenigingen (Overzichtspagina)

Verenigingen (Overzichtspagina) 2017-08-23T19:05:37+00:00

Dit is een overzicht van verenigingen die actief zijn binnen loil. Neemt u gerust contact met hen op.

Vereniging/BelangengroepContactpersoonAdres EmailTelefoon
Basisschool Sint JozefBart van der EntWehlseweg 486941 DM Loilbasisschool@stjozefloil.nl223875
Biljartvereniging De PapegaaiH. WoltersWehlseweg 226941 DL Loildepapegaai@hotmail.nl226949
Biljartvereniging HendriksB. DamenManhorstweg 76941 RK Didamhjansen.loil1@kpnmail.nl228262
CaritasTh. RoesHolthuizerstraat 226942 PM Loilhiron@hetnet.nl223356
CV de Vrolijke DrammersF. GiesBenijnenhofstraat 186941 DR Loilsecretaris@vrolijkedrammers.nl225891
Drumfanfare en Majorettekorps Loil VooruitJeroen SchliefWilhelminastraat 836942ES Didamsecretaris@loil-vooruit.nl224828
Gemengd KoorA. BuitingPiushof 306942VE Didamtbuitin@hetnet.nl221013
Jong LoilHarm Petersp/a Wehlseweg 606941 DM Loilharmpeters@hotmail.com
Keurkorps Loil-VooruitRoy BuitingTamboerstraat 126941 EE Loilroybuiting@hotmail.com06-29303045
Klaverjasclub De VerzakersW. PolmanLeeuwerikstraat 486942 CN Didamw.polman@chello.nl224395
LovidaG. Polman-WandersTengbergenweg 26941 SH Loilg.polman@kpnmail.nl220229
Medezeggenschapsraad (MR) basisschool Sint JozefCorine de Kinkelaarp/a Wehlseweg 489641 DM Loilbasisschool@stjozefloil.nl370558
Muziek-/Toneelvereniging AmicitiaDenny Harmsen
Benijnenhofstraat 17
6941 DR Loilamicitia@amicitia-loil.nl06 21595577
Ondernemersvereniging LoilCorina de KinkelaarWehlseweg 556941 DJ Loiledcoki@hotmail.com06-51992781
Oranje Comité Loil-VooruitT. HetterscheidVan Rouwenoortweg 296941 DP Loilschutterij@loil.nl228092
Oudervereniging basisschool Sint JozefAngela van Londenangela.vanlonden-daams@hotmail.nl
Parochie H. Gabriël - Geloofsgemeenschap OLV Onbevlekt OntvangenHans BloemWehlseweg 386941DM Loilolvloil@parochiegabriel.nl223272
S.P.O.L. - Seniorenplatform LoilBetsy Gerritsen-Buurman Wehlseweg 586941DM Loilbetsy.buurman@upcmail.nl 225343
S.V. Loil afd. Recreatiesportmw. T. RasingZuivelstraat 226942 DR DidamM 06-51699586226597
S.V. Loil afd. VoetbalBetsy SmitsWehlseweg 66941 Dl Loilvoetbal@loil.nl223077
S.V. Loil afd. VolleybalG. WandersGroenestraat 136941 SN Loilgeert.wanders@hetnet.nl223166
Schietvereniging Loil-VooruitJ. BuitingBenijnenhofstraat 46941 DR Loiljoepbuiting@chello.nl226908
Schuttersgilde Loil-VooruitT. HetterscheidVan Rouwenoortweg 296941 DP Loilschutterij@loil.nl228092
Stg. Survival LoilP. RutjesPast. Indenstraat 96941 DD Loilpetercolette@upcmail.nl228944
Stichting Dorpsbelangen LoilR. JansenSchuttersstraat 66941EA LoilZie SV Loil voetbal
Stichting Kantinebeheer De ZompHenk WentingWehlseweg 276941 DH Loilhenk_marietje@kpnplanet.nl06-19921822
Stichting Kontaktraad LoilNancy Jansenkontaktraad@loil.nl
Zangkoor SjantéGerda BaldukVendelierstraat 296941 ED Loilbalduk@kpnmail.nl228908


Staat uw Loilse vereniging hier niet in of zijn de gegevens veranderd? Dan graag per e-mail doorgeven: kontaktraad@loil.nl of via het contactformulier